AlbStyle.Tk

By BeSi
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 AnyDVD & AnyDVD HD 6.5.4.1 Beta

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeSi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 135
Join date : 21/04/2009
Age : 28
Location : Albania/Tropoje

MesazhTitulli: AnyDVD & AnyDVD HD 6.5.4.1 Beta   Fri Apr 24, 2009 8:45 am

AnyDVD është një shofer, i cili descrambles DVD-Filma automatikisht në sfond. Kjo duket të pambrojtur dhe DVD rajon kodin pa pagesë për të gjitha kërkesat dhe të sistemit operativ Windows gjithashtu. Me AnyDVD's help copy tools like CloneDVD, majën Instant Copy, InterVideo DVD-Copy, etj janë të aftë për të mbrojtur Filma CSS kopje. Ju mund të hiqni RPC kodin rajon, duke e bërë në këtë film rajon lirë dhe të shikohet në çdo DVD player dhe me çdo DVD player software. Me ndihmën e AnyDVD ju mund të shikojnë filma me jo matching rajon kodet me çdo DVD Player Software you like!

AnyDVD është i aftë për të hequr padëshiruar film features, titra duke përfshirë dhe ndalimin e mesazheve të tilla si të drejtën e autorit dhe FBI paralajmërime. Ai gjithashtu ju lejon të jashtëm për të nisur një aplikim kur jeni futur apo heqësh një disk, ose për të parandaluar 'PC-friendly'software nga nisja automatikisht kur ju keni futur një DVD video. AnyDVD decrypts jo vetëm DVD: AnyDVD ju lejon gjithashtu të luajnë, kopjoni dhe shqyej mbrojtur Audio CD!

Decryption nuk është e gjitha që AnyDVD ofron. Ju mund të kontrollojë të përzënë shpejtësia e DVD drive tuaj, duke e lejuar ju që të zvogëlojë nivelin e zhurmës kur shikuar filmat në PC tuaj. Mund edhe ta rregullojë frekuencën e shfaqjes tuaj monitoruar dhe për të dy NTSC PAL tregon.LINK

rapidshare.com/files/22487204...5.4.1.Beta.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbStyle.Tk
 
AnyDVD & AnyDVD HD 6.5.4.1 Beta
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbStyle.Tk  :: Argetim :: Arkiva :: Programe-
Kërce tek: