AlbStyle.Tk

By BeSi
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 FTP Commander Deluxe v9.2

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeSi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 135
Join date : 21/04/2009
Age : 28
Location : Albania/Tropoje

MesazhTitulli: FTP Commander Deluxe v9.2   Fri Apr 24, 2009 8:50 am

Kjo është e sigurtë FTP klient i projektuar veçanërisht për më të kërkuar çdo gjë ofron profesionistëve dhe profesional do të pritet nga një program i tillë, dhe më shumë. Komandanti i shkëlqyeshëm FTP ftp client features moderne duke përfshirë standardet e sigurisë SSL, SSH, PGP, dhe password encryption. Programi mbështet një multitasking transferimit të të dhënave mode, fotografi dhe sinkronizimi folders, Scripts, 128-bit dhe 256-bit encoding, dhe më shumë. I FTP client ju lejon të krijoni dhe konfigurim të ndryshëm error përpunimin e rregullave, rregullave overwriting fotografi, përpunimit dhe më shumë veprim. Ajo ka një intuitive dhe i përdorshëm UI fillestar që lejon edhe profesionistëve kompjuterikë të mësoni software shpejt. Për të mbështetur transferimin njëkohshme fotografi, e FTP client krijon e kërkuar numrin e sesioneve. Në këtë kohë (gjatë procesit të transferimit fotografi), një përdorues mund të vazhdojë shfletuar këtë faqe interneti. The software ju lejon të krijoni 'i zgjuar' file riemërimin rregullat, rregullat e përpunimit extension, regjistrit redaktimi rregullat, dhe ngriti transferimit të të dhënave modes (ASCII ose binary).

Windows 98/NT/Me/2000/XP/Vista


http://up-file.com/download/71180689...cd6fe7e707facf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbStyle.Tk
 
FTP Commander Deluxe v9.2
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbStyle.Tk  :: Argetim :: Arkiva :: Programe-
Kërce tek: