AlbStyle.Tk

By BeSi
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Your Uninstaller.2008.PRO.v6.2.1347

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeSi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 135
Join date : 21/04/2009
Age : 28
Location : Albania/Tropoje

MesazhTitulli: Your Uninstaller.2008.PRO.v6.2.1347   Fri Apr 24, 2009 8:52 am

Fshirës juaj! Fshirës software është e industrisë që shpie Fshirës software. Është e botës 1.
smart Drag & Ç'instalo ™️ Fshirës software nën Windows platformë, punon në të gjitha versionet e Windows-it duke përfshirë
Windows Vista/XP/2000/ME/98/95/2003. Është e lehtë si duke përdorur si ricikloj bin. Imagjinoni! Just a drag-drop dhe
programi ju nuk duan do të zhduket nga kompjuteri juaj - si dhe çdo gjë e padëshiruar program sjell!
Fshirës juaj! është në përdorim një mënyrë për të hequr unneeded aplikimet në kompjuterin tuaj. Ajo mund edhe të heqë
disa spywares annoying!

Key features

* "[PRO]" do të thotë kjo veti është në dispozicion vetëm në versionin e juaj Pro Fshirës!.

* Plotėsisht largojë ndonjë aplikim i instaluar.
* Thellë scan e regjistrit dhe tërë disk për të papërdorur regjistrit të hyra dhe fotografi. [PRO]
* Hiq programet që nuk mund të hiqen nga Add / Remove Program. [PRO]
* Ç'instalo screen savers. [PRO]
* Remove sërf gjurmët e internetit. [PRO]
* Backup dhe rivendosjen e regjistrit.
* Regjistrimi kyç të menaxhimit.
* Built-in Disk Cleaner ju ndihmon të gjeni dhe të heqin panevojshme fotografi në diskun tuaj dhe për të ruajtur hapësirën e bëjnë
kompjuter më të shpejtë! [PRO]
* Built-in IE Context Menu Cleaner, e pastron context menu e Internet Explorer. [PRO]
* Built-in për fillimin e Manager, marrin kontrollin e plotë e dritareve startups. [PRO]
* Fix pavlefshme dhe të fillojnë të desktop shortcuts menu shortcuts.
* Merrni applications detaje info edhe në qoftë se fshehin në vetvete directory thellë, veçanërisht të dobishëm për gjetjen e jashtë
"Spiun" aplikimet. [PRO]
* Backup / rivendosur instaluar aplikime-informacion.
* Ç'instalo me BEQAR drag-drop! Just drop një dosje për Fshirës juaj! ikonën në desktop për të parë se çfarë
ndodh! [PRO]
* Lista e instaluar aplikime me përshtatshme icons (njëjtë si ju shihni në Start Menu), ju mund të gjeni me lehtësi
e aplikimit të doni të çinstaloni.
* Fuqishëm kërko funksion ju lejon shpejt gjeni programin jeni gati për të çinstaloni.
* Automatik zbulimin e pavlefshme instalimet dhe heqjen e tyre me një klik.
* Forca çinstaloni lidhur me heqjen e të hyra në regjistër (kujdes për të përdorur!). [PRO]
* Ndriçimit në fillimin e shpejtuar, 5-10 herë më shpejt se Add / Remove Program i Windows XP!
* Lista e programeve të Eksport fotografi apo printer.
* Më shumë ...

Si e bën këtë punë?

Ndoshta ju po mendojnë se si Fshirës juaj! Fshirës software aplikimet në mënyrë krejtësisht të heq
shpejt. Siç e dini, ka shumë installers në botë, të tilla si InstallShield, është i urtë Installer, Microsoft
Instaluesi dhe shumë të tjerë. Shumica e aplikacioneve janë ndërtuar duke përdorur këto installers. Secili ka një installer unike
install database, e cila e bën të vështirë për të gjetur të gjitha ndryshimet e programeve 'të bëjë kompjuteri juaj. Kjo është arsyeja pse
uninstallers të tjera mund vetëm çinstaloni pjesë e një kërkesë-disa fotografi dhe duke lënë çelësat regjistrit. Për të zgjidhur
këtë problem, Fshirës juaj! përdor është teknikë unike: SmartUninstall ™️. ™️ SmartUninstall ka një bazë të dhënash
përmban informacion në lidhje me të gjitha installers në treg, pra kur ajo uninstalls një program, automatikisht
detects installer aplikimin e cila përdoret, atëherë ajo uninstalls thjesht me zbatimin e duhur. Kjo është e
arsyeja juaj Fshirës! mund të zbuluar dhe krejtësisht të hequr të gjitha programet dhe ikonat në kompjuterin tuaj.

Tinguj komplekse? Nuk është! Të gjitha hapat e përdorur nga Fshirës juaj! janë bërë me klikimeve të thjeshtë. Ju nuk do të edhe
njoftim e procesit të analizës.
Plotėsisht Ç'instalo

Fshirës juaj! Fshirës software krejtësisht merr vendin e Windows Add / Remove program, ndërsa
ju ofron shumë më tepër tipare. Fshirës lista juaj mund "të fshehura" programet që ju nuk mund ta shohin duke përdorur të
Windows Add / Remove program. Standarde Add / Remove program shpesh nuk mund të çinstaloni applications
krejtësisht-lënë çelësat regjistrit të thyera dhe të papërdorur fotografi në hard disk. Big rregjistra të mëdha dhe numrat
fotografi e bërë të panevojshëm sistemi i ngadalshëm. Fshirës juaj! hap thyer çelësat dhe dosjet në sekonda duke përdorur
SmartUninstall ™️!
Fast dhe User-Friendly

Fshirës juaj! Fshirës software fillon 500-1000% herë më shpejt se sa Windows Add / Remove program. Ai gjithashtu
në mënyrë të duhur të gjitha kërkesat dhe ngarkesave icons, kështu që ju mund të gjeni programe të lehtë do të donit të çinstaloni.
Fshirës juaj! përmban gjithashtu një funksion i dobishëm kërko.
I lehtë për t'u përdorur

Fshirës juaj! automatikisht detects regjistrit çelësat e prishur nga ju Add / Remove lista, dhe hap ato plotësisht të
me lejen tuaj. Fshirës juaj! mund të zbulojë gjithashtu papërdorur fotografi nga e majta e mëparshme uninstalls - se do të
menjëhershëm ju para se ai të deletes krejtësisht këto dosje. Edhe një të vetme drag-drop kryen një proces çinstaloni!
Të gjitha Fshirës juaj! proceset e të vijë me hap pas hapi instruksionet dhe mund të kryhet me disa të thjeshtë
klikimeve ose terhiqe-pika.
Gjeni spiunët ..

Fshirës juaj! përmban gjithashtu një brendshme për fillimin Organizer sigurtë se heq ose auto-hides padëshiruar të drejtuar
aplikimet. Ky program është shumë i dobishëm për gjetjen e programeve spiun. E për fillimin e Organizer mund gjithashtu kërko të gjitha
mundur fillimin lokacione; atëhere këtyre listave aplikacionet e tyre dhe detajet për ju. Ju mund të shtoni edhe tuaja
vetë auto-vrapues në fillimin folders, regjistrit tuaj, etj


http://up-file.com/download/50cb928b...8de02b95b7e701
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbStyle.Tk
 
Your Uninstaller.2008.PRO.v6.2.1347
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbStyle.Tk  :: Argetim :: Arkiva :: Programe-
Kërce tek: