AlbStyle.Tk

By BeSi
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Window Tester 3.8.0

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeSi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 135
Join date : 21/04/2009
Age : 28
Location : Albania/Tropoje

MesazhTitulli: Window Tester 3.8.0   Fri Apr 24, 2009 8:53 am

Përvoja përfundimtar testimi Pro ofron fleksibilitet WindowTester prerja-edge teknologjisë për testim dhe swing SWT Java grafike user interfaces. Kaloni më pak kohë dhe para testimit Java GUIs zhvilluesit mund të përqëndrohen në krijimin e aplikimit të veçanta të funksionimit sesa kodim të nivelit të ulët testet e kërkuara për validating GUIs.

Sjellë një përvojë më shumë në përputhje përdorues duke kërkuar më të zbutur user interface testimin e kërkesave dhe të dorëzojë të besueshme dhe të vazhdueshme grafike user interfaces. Realizojnë vlera mbi aplikimin jetëgjatësi. Sistematike reuse e 100% JUnit përputhshme GUI teste siguron përjetshëm vlerë është realizuar në lidhje me jetëgjatësi të aplikacioneve.


http://up-file.com/download/7bafdc08...b8db51acc1394b
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbStyle.Tk
 
Window Tester 3.8.0
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbStyle.Tk  :: Argetim :: Arkiva :: Programe-
Kërce tek: