AlbStyle.Tk

By BeSi
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 InternetSoft Website Extractor v10.0

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeSi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 135
Join date : 21/04/2009
Age : 28
Location : Albania/Tropoje

MesazhTitulli: InternetSoft Website Extractor v10.0   Fri Apr 24, 2009 8:54 am

Web Page Maker është lehtë për ta përdorur web faqe që ju lejon editor për të krijuar dhe ngarkoni në faqet web minuta pa e ditur HTML. Simply drag dhe drop objekteve mbi faqe dhe pozitën e tyre lirisht në layout. Ajo vjen me disa para-templates projektuar që të ju ndihmojë që të merrni filluar. Ajo gjithashtu përfshin gati për ta përdorur navigacion bare që mund të jetë futur në faqe. Avantazhe përparësi shtesë përfshijnë ndërtuar-in color picker, Java script library, image library dhe e ndërtuar në FTP-client.

Karakteristikat Kryesore:
• Nuk ka kodim html është e nevojshme dhe nuk ju duhet ndonjë web experience.
• Drag dhe rënia e objekteve. True WYSIWYG layout & design.
• Krijimi i web faqe me faqe te shumfisht lehtë dhe menaxhuar faqen tuaj në të njëjtën kohë.
• Aftësia për të importuar dhe të redaktoni një faqe ekzistuese html WYSIWYG në një mënyrë.
• Ju mund të përdorni CSS style fletë për të kontrolluar se si teksti shfaqet në faqen tuaj.
• Qindra funksione: thumbnail, rollover imazhin, flash diapozitivësh tregojnë, audio / video, gati për ta përdorur Java Script efektet, tavolina, forma, iFrames dhe shumë më tepër ...
• Para-projektuar website templates janë të përfshira.
• Preview web faqe në browser-me një klik.
• Publikimi tuaj web site me vetëm një klik


http://up-file.com/download/30640d3f...bc35bf90bce2ec
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbStyle.Tk
 
InternetSoft Website Extractor v10.0
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbStyle.Tk  :: Argetim :: Arkiva :: Programe-
Kërce tek: