AlbStyle.Tk

By BeSi
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Portable MajorShare RapidShare Downloader v4.3

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeSi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 135
Join date : 21/04/2009
Age : 28
Location : Albania/Tropoje

MesazhTitulli: Portable MajorShare RapidShare Downloader v4.3   Fri Apr 24, 2009 8:57 am

Portable MajorShare RapidShare Downloader v4.3 | 3,04 MB


MajorShare RapidShare Downloader është vend i vogël që lejon aplikimin downloading files nga rapidshare, duke shmangur pritje para pc e mes njëri-shkarko programin sepse bën të gjitha të punojë për ne, nëse kemi një llogari premium mund të shtohet në programin dhe nëpërmjet të shumta downloads .

Programi shkarkimet masive dhe mbështetje për expediting e ndan rehabilitoj dosjet në copa të vogla, në anën tjetër, nëse ne lejojmë downloading fotografi në fund të saj dhe ne fikur PC, thjesht ndryshoni një nga opsionet në dispozicion për të kryer veprime në përfundim të shkarkoni. Një tjetër alternativë për të njohur: Universal Share Downloader (USD), dhe Jdownloader RapidShare Autodownloader.


rapidshare.com/files/22255960...oader_v4.3.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbStyle.Tk
 
Portable MajorShare RapidShare Downloader v4.3
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbStyle.Tk  :: Argetim :: Arkiva :: Programe-
Kërce tek: