AlbStyle.Tk

By BeSi
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Autorun Virus Remover v2.3 Build 0406

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeSi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 135
Join date : 21/04/2009
Age : 28
Location : Albania/Tropoje

MesazhTitulli: Autorun Virus Remover v2.3 Build 0406   Fri Apr 24, 2009 9:01 am

Autorun Virus shpërngulës mund të zbuluar dhe të pastër qindra USB / autorun viruseve dhe se do të bllokojë viruse dhe trojans duke u përpjekur për të sulmuar kur USB pajisje është futur. Autorun Virus mbartës 100% siguron mbrojtje kundër çdo programe dashakeqe duke u përpjekur për të sulmuar përmes USB storage (USB drive? USB ngjit? Pen drive? Flash drive? Kartë flash? Digital kartë të sigurtë? Heqshëm storage? Portative storage? Ipod? Media player). Krahasoni Autorun Virus mbartës me zgjidhje të tjera antivirus, ju do të gjeni të saj thekson: Autorun Virus siguron 100% tretës mbrojtjen kundër kërcënimeve të çfarëdo nëpërmjet USB drive, megjithatë, shumica e produkteve të tjera nuk janë në gjendje edhe për të garantuar mbrojtjen e 90%. Autorun Virus shpërngulës mund të zbuluar dhe të pastër të USB virus / rra / trojan Ravmon tilla si, auto.exe në kompjuterin tuaj ose USB drive, ai mund të zgjidhë këtë problem që i paaftë për të hapur një makinë të dyfishtë duke klikuar. Ajo gjithashtu heq virusin e lëna nga autorun.inf heqjen e dosjeve dhe pastrimin e sistemit të regjistrit tuaj, kështu që ju nuk do të shohin Autoplay pika më.}


http://up-file.com/download/9528d389...2f8419981c61c5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbStyle.Tk
 
Autorun Virus Remover v2.3 Build 0406
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbStyle.Tk  :: Argetim :: Arkiva :: Programe-
Kërce tek: