AlbStyle.Tk

By BeSi
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 StreamingStar URL Helper v3.02

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeSi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 135
Join date : 21/04/2009
Age : 28
Location : Albania/Tropoje

MesazhTitulli: StreamingStar URL Helper v3.02   Fri Apr 24, 2009 9:02 am

Për të shkarkuar windows media streaming, realmedia streaming, flash video streaming dhe të tjera, ju duhet të dini të url (skedarin emrin dhe adresën e serverit) e ju doni të shkarkoni. Për fat të keq, disa lidhje të streaming audio dhe video që ju vijnë të gjithë në web janë fshehur pas javascript ose AktivX Scripts. Për shkak të kësaj, ajo ndonjëherë është shumë e vështirë të gjej aktuale URLs që korrespondojnë me streams që po luhet. URL Helper sigurojë një hap për të gjetur zgjidhje për të gjitha streams URLs. Ai e bën këtë duke kerkuar fotografi dhe shikimin e rrjetit të trafikut dhe identifikimin e potencialit URLs

Key Features:
-Një hap për të gjetur zgjidhje të URLs
Capture RealMedia, Windows Media, flash video streaming streams plotë dhe të tjera URLs
Save MySpace.com, dhe të tjera Youtube.com website's flash video.
Build-in thjesht Downloader
Shkarko automatikisht fotografi të cilat ato që dëshironi të ruani ato në PC tuaj
Support proxy server
Multi-Language

http://up-file.com/download/819542ae...f7a53eb496f79c
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbStyle.Tk
 
StreamingStar URL Helper v3.02
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbStyle.Tk  :: Argetim :: Arkiva :: Programe-
Kërce tek: