AlbStyle.Tk

By BeSi
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 PDF Converter 3.0 - batch conversions

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeSi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 135
Join date : 21/04/2009
Age : 28
Location : Albania/Tropoje

MesazhTitulli: PDF Converter 3.0 - batch conversions   Fri Apr 24, 2009 9:04 am

PDF Converter është një gjë e dobishme për të bërë grumbull conversions e katër lloje:
Convert Microsoft Word, Excel, PowerPoint, WordPerfect, teksti i pasur (RTF) dhe plain text fotografi të Adobe PDF files.
Convert images (JPG, GIF, BMP, PNG, tif, WMF, EMF) në PDF files.
Convert PDF files të plain text.
Ekstrakt nga imazhet PDF files.

Ai lejon konvertimin e çfarëdo numri fotografi në të njëjtën kohë, pa hapjen e tyre individualisht. Adobe software Nuk është e nevojshme për të bërë konvertimin.

PDF Converter kërkon Windows XP, Vista, 2000 ose 2003. Ajo nuk do të kandidojë në Windows 98, ME apo NT.
\
/
\

http://up-file.com/download/78ff2d7e...3f2014f5c56de5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbStyle.Tk
 
PDF Converter 3.0 - batch conversions
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbStyle.Tk  :: Argetim :: Arkiva :: Programe-
Kërce tek: