AlbStyle.Tk

By BeSi
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Water Desktop v3.0.1{nice special effects on desktop}

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeSi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 135
Join date : 21/04/2009
Age : 28
Location : Albania/Tropoje

MesazhTitulli: Water Desktop v3.0.1{nice special effects on desktop}   Fri Apr 24, 2009 9:06 am

Shumë lloje të efekte speciale që asnjëherë nuk e keni parë ju në desktop. Programi do të sjellë më pranë jush për natyrën. Vala e ujit, pikë shiu bie, peshk noti e kështu me radhë. Dritaret desktop juaj do të ketë një jetë të re. Living Tone Efekti i vërtetë shi dhe rrufeja tret ju në natyrë.

Aftësia e ndërveprimit të fuqishëm. Kur your mouse akrep glides mbi desktop, sipërfaqe do valëzohet si një zog notuar së bashku. Ju mund të ndryshojë me një sfond hotkey ( 'hapësirë kyçe' ose 'faqe lart' ose 'down faqe' apo 'mouse wheel') manualisht. Kur ju right-click desktop dhe zgjidhni 'shiut' menu item, shiu do të fillojnë ose të ndalet.


rapidshare.com/files/22473478...top.v3.0.1.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbStyle.Tk
 
Water Desktop v3.0.1{nice special effects on desktop}
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbStyle.Tk  :: Argetim :: Arkiva :: Programe-
Kërce tek: