AlbStyle.Tk

By BeSi
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Easylingo Translation To 16 languages V2.0+ Life time update

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeSi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 135
Join date : 21/04/2009
Age : 28
Location : Albania/Tropoje

MesazhTitulli: Easylingo Translation To 16 languages V2.0+ Life time update   Fri Apr 24, 2009 9:13 am

Perkthe midis anglisht dhe çdo njëri prej: arabisht, holandisht, frëngjisht, gjermanisht, italisht, spanjisht, rusisht, portugalisht, greqisht, suedisht, dhe Hebrew
A real-time interaktive fjalor që ju lejon të përkthejnë midis anglisht dhe një nga çdo arabisht, holandisht, frëngjisht, gjermanisht, italisht, spanjisht, rusisht, portugalisht, greqisht, suedisht, dhe Hebrew
Si është puna? Shiko në këtë shembull animuar më poshtë (pa të shëndoshë). Çfarë ju ka dalë janë aktuale e ekranit captures Easy zhargon ™️ në punë.
Si të lëviz mouse mbi çdo fjalë, një përkthim duket.
Me Easy-zhargon ™️, ju mund të zgjidhni fjalët nga çdo dritare aplikimin e tyre dhe të shfaqin një përkthim në Tool Këshillë tullumbace ose Easy-zhargon ™️ dritare.
E tani, kur të lidhet një fjalë anglisht, Easy-™️ zhargon të vërtetë do të flasin fjalën për ju dhe pastaj display jo-anglisht translation!
Ju ose mund të klikoni me miun tuaj ose thjesht mbajtur kursorin mbi fjalën e saj për të shfaqur translation. Ju gjithashtu mund të hyjë në fjalë të jenë të përkthyera manually. Easy-zhargon e përkthime të punojnë në dy drejtime: ju mund të zgjidhni një Anglisht dhe për të marrë një fjale arabisht, holandisht, frëngjisht, gjermanisht, italisht, spanjisht, rusisht, portugalisht, greqisht, suedisht, dhe hebraishte translation ose ju mund të zgjidhni një fjalë në asnjë prej atyre dhe për të marrë një gjuhë anglisht translation.
Në pikën, të dëgjojnë dhe të kuptojnë në shumë gjuhë!
Tani me text-to-fjalim! Easy-™️ është një zhargon të pabesueshëm rrugëdalje gjuhën produkt që kryen në kohë reale interaktive përkthime directionally për bi-anglisht, arabisht, holandisht, frëngjisht, gjermanisht, italisht, spanjisht, rusisht, portugalisht, greqisht, suedisht, dhe Hebrew - vetëm pika, të dëgjoni dhe për të kuptuar në gjuhën tuaj amtare. Fjalët në ueb, përpunim teksti dokumente, prezantime, pothuajse çdo teksti shfaqet në të gjitha monitoruar tuaj tani mund të kuptohet duke përdorur theks i ri i ekran-text njohjen teknologjisë.
Anglisht fjalet jane folur nga kompjuteri juaj dhe pastaj instantly display gjuhë të huaj përkufizime nga pozicioni i kursorit.
Gjatë vizitës në një web faqe në një gjuhë të huaj?
Tani ju mund ta lexoni atë me Easy-zhargon ™️. Përdor anglisht si gjuhë të dytë? Easy-zhargon ™️ është një mjet i vlefshëm për të kuptuar më mirë anglisht tekst në gjuhën tuaj amtare! Çdo përdorues i cili është më i rehatshëm duke përdorur arabisht, frëngjisht, italisht, gjermanisht, holandisht, spanjisht dhe do të gjeni më shumë duke përdorur Easy-™️ zhargon të jetë një ndihmës i dobishëm në anglisht kuptimi i përmbajtjes. Gjuhë shtesë do të shtohen në të ardhmen për të rritur fjalorin tuaj ndërkombëtar përtej çdo gjë që ju mund të ketë kurrë imagjinuar

easy-share.com/1904433882...uages_V2.0.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbStyle.Tk
 
Easylingo Translation To 16 languages V2.0+ Life time update
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbStyle.Tk  :: Argetim :: Arkiva :: Programe-
Kërce tek: