AlbStyle.Tk

By BeSi
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Myspace Music Downloader v3.0 (Incld. Keygen)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeSi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 135
Join date : 21/04/2009
Age : 28
Location : Albania/Tropoje

MesazhTitulli: Myspace Music Downloader v3.0 (Incld. Keygen)   Fri Apr 24, 2009 9:14 am

Myspace Music Downloader, ju mund të shkarkoni çdo
këngë që në myspace e pa një sherr apo gabim.
Edhe nëse nuk është artist këngë për shkarko,
do të marrë këtë softuer lidhjen për ta shkarkuar atë!
Thjesht shkruani artistit myspace url emrin, kontrolloni
marrëveshjet box, kontrolloni kutinë audio, klikoni në
"Get Files" butonat e shkarkimeve dhe tregoni! Me
këtë, ju nuk keni nevojë për të gjetur çdo kohë, i bezdisshëm
'mik id'. Ky version është i vetmi myspace
muzikë Downloader software "që mund të shkarkohet me
myspace e re e hartimit të ri dhe muzikant.

easy-share.com/1904037859...ownload_v3.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbStyle.Tk
 
Myspace Music Downloader v3.0 (Incld. Keygen)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbStyle.Tk  :: Argetim :: Arkiva :: Programe-
Kërce tek: