AlbStyle.Tk

By BeSi
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Donjeta Islami - Ne Kete Nate

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeSi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 135
Join date : 21/04/2009
Age : 28
Location : Albania/Tropoje

MesazhTitulli: Donjeta Islami - Ne Kete Nate   Thu Apr 23, 2009 10:20 pm

Në këtë nat jam e vetmuar ,
Pran tavolinës për ty duke menduar
Mundohem të vi tek ti
Por nuk mundem se jam e izoluar
Dhe rri mendoj për ty deri sa t’më merr gjumi
Dhe prap i them vetës që të kam ty

Sonte do ta rikujtoj atë fjalën tënde
Prej së cilës më djeg zemra
Kur edi se si të kam lënë
E un e mjera smuj vi, se jam e mbyllur mbrenda.


Pastaj ëndërroj diçka si në fëmijri
Deri në mengjes n’dor,fotografin tënde
Dhe tash nuk edi ajam ëndërr apo jam n’vetmi
Po ndalem dhe shpresoj për fillim të ri
Pra kur do dal nga kjo qeli
Qofsh mallkuar ti o burgu i zi..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbStyle.Tk
 
Donjeta Islami - Ne Kete Nate
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbStyle.Tk  :: Argetim :: Poezi-
Kërce tek: