AlbStyle.Tk

By BeSi
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Poezi - Egzistoj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeSi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 135
Join date : 21/04/2009
Age : 28
Location : Albania/Tropoje

MesazhTitulli: Poezi - Egzistoj   Thu Apr 23, 2009 10:26 pm

ekzistoj…rrenje ne zemren tende do te leshoj & gjithmon do te te mendoj..
jam dhe sa te jesh do te jem…
ne cdo cast tendin te lumtur do te jem pran teje e do te ndihem bukur,
ne cdo moment te veshtir,
do te shtrengoj doren qe te ndjehesh mir…
Ekzistoj dhe sa te jesh gjall do te ekzistoj.
ne jeten tende do te sundoj dhe askush prej saj nuk mund te me deboj,
cfare do qe te ndodhe, kudo qe te shkoj,
mua do me kesh brenda e sdo te munde te me harroj…
dhe nese nje dite nga mua ti largohesh,
nuk do te vonohesh…….
ekzistoj dhe sa te ekzistosh do te ekzistoj….
sa te jesh gjall ne zemren tende do te mbreteroj…
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbStyle.Tk
 
Poezi - Egzistoj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbStyle.Tk  :: Argetim :: Poezi-
Kërce tek: