AlbStyle.Tk

By BeSi
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Poezi - Zemrat Qe Dashurohen

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeSi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 135
Join date : 21/04/2009
Age : 28
Location : Albania/Tropoje

MesazhTitulli: Poezi - Zemrat Qe Dashurohen   Thu Apr 23, 2009 10:38 pm

Zemra jote edhe zemra ime
na kane zhytur ne mendime
si do t’j'a bejme nuk e di
sepse une pa ty nuk mund te rri
pse valle keshtu te na ndodh ne te dy
perse duhet te mendoj une per ty
si ndjehesh kur une largohem?
fajn e kane *zemrat qe dashurohen*
as vete nuk e di
fajn se kam une as ti
kudo qe vemi, kudo qe shkojme
zemrat tona gjithmone do te na bashkojne
s’ka rendesi sa larg jemi
s’ka rendesi sa larg ndodhemi
fati jot eshte i imi
dhe fati im eshte i yti
as vetmia kurre s’do te na mbyti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbStyle.Tk
 
Poezi - Zemrat Qe Dashurohen
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbStyle.Tk  :: Argetim :: Poezi-
Kërce tek: