AlbStyle.Tk

By BeSi
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Elton Hamillari -

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeSi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 135
Join date : 21/04/2009
Age : 28
Location : Albania/Tropoje

MesazhTitulli: Elton Hamillari -   Thu Apr 23, 2009 10:43 pm

Te dashurosh do te thote te rrespektosh
te dashurosh do te thote te degjosh
te dashurosh do te thote te durosh
te dashurosh do te thote sinqeritet
te dashurosh nuk eshte vetem nje fjale
se dashuria nuk do egoizem
dashuria pa gjitha keto nuk mbijeton
se ajo eshte si nje trendafil ne vazo
kur ti harron te kujdesesh per te
ajo vyshket e humbet bukirine dhe profumin e saj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbStyle.Tk
 
Elton Hamillari -
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbStyle.Tk  :: Argetim :: Poezi-
Kërce tek: