AlbStyle.Tk

By BeSi
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ne Oren e Biologjis

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeSi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 135
Join date : 21/04/2009
Age : 28
Location : Albania/Tropoje

MesazhTitulli: Ne Oren e Biologjis   Thu Apr 23, 2009 10:50 pm

Ne oren e biologjise mesuesja i pyet nxenesit…Cfare roli ka zemra ne trupin e njeriut?…Nxenesit me te mire te klases cohen the flasin…Zemra eshte organi kryesor i organizmit pa te nuk mund te jetojme…Cohet tjetri the thot,ne zember jane te lidhur te gjitha venet e trupit…Ngrihet tjetri the thot zemra ka kete ka ate edhe keshtu me radhe…Njeri nga fundi i bankes qe nuk eshte ngritur asnjehere ne oren e mesimit ngrihet dhe thote…Mesues zemra ka kembe. Mesuesja i thot jo me mesuese si zemra ka kembe…Po po mesuese, e degjova mbreme babin duke thene zemer ngrej kembet…
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbStyle.Tk
 
Ne Oren e Biologjis
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbStyle.Tk  :: Argetim :: Barcaleta-
Kërce tek: