AlbStyle.Tk

By BeSi
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kujtesa e Gruas..

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeSi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 135
Join date : 21/04/2009
Age : 28
Location : Albania/Tropoje

MesazhTitulli: Kujtesa e Gruas..   Thu Apr 23, 2009 10:51 pm

Burre e grua po diskutonin per te ardhurat e pakta dhe vendosen qe burri te niset emigrant.Gjithashtu i dhane besen njeri-tjetri qe nuk do tradhetonin.mirpo sa u nis burri,gruaja pa cpa ja nisi punes me kete mundej.Kurse burri qyqari punonte pa pushim se kish gruan ne shtepi.pas 6 muajsh burrit i shkon keq mendja dhe shkon me njeren mirpo sa nisi ate muhabet burrit ju kujtua gruaja dhe e la pergjysme e me ndjenjen e fajit niset per ne shqiperi.Ju hodh gruas ne qaf e mori vec i i thot se kish bere nje gabim te madh dhe nis i tregon-o grua un sa nisa te tradhtoj mu kujtove ti dhe u cova.gruaja-edhe un o burre te kujtova po me kish hipur siper ai tjetri e su cova dot,ca te bej un e shkreta sikur doja..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbStyle.Tk
 
Kujtesa e Gruas..
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbStyle.Tk  :: Argetim :: Barcaleta-
Kërce tek: