AlbStyle.Tk

By BeSi
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Hajduti Dhe Roja

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeSi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 135
Join date : 21/04/2009
Age : 28
Location : Albania/Tropoje

MesazhTitulli: Hajduti Dhe Roja   Thu Apr 23, 2009 10:52 pm

Nje hajdut shkon tek nje pulari qe ndodhej anes detit dhe mer nje pule. Duke e rjepur buze detit pulen e shikon roja e pularise. Roja i afrohet dhe i thote:ca po ben? Hajduti ja kthen :ja po i mbaje robat pules se vajti te notonte.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbStyle.Tk
 
Hajduti Dhe Roja
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbStyle.Tk  :: Argetim :: Barcaleta-
Kërce tek: