AlbStyle.Tk

By BeSi
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Italiani,Shqiptari Dhe Amerikani

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeSi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 135
Join date : 21/04/2009
Age : 28
Location : Albania/Tropoje

MesazhTitulli: Italiani,Shqiptari Dhe Amerikani   Thu Apr 23, 2009 10:57 pm

Na ishin njehere italiani shqiptari dhe amerikani kishin humbur ne nje vend dhe nuk po e caktonin dot se ku ishin .nxjerr doren italiani dhe se gjen dot po ashtu edhe amerikani dhe prap nuk e gjen por shqiptari sa nxorri doren e futi prap brenda ca ke i thone miqt e tij e gjete se ku jemi?po i thote shqiptari .po nga?se sa nxorra doren me vodhen oren.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbStyle.Tk
 
Italiani,Shqiptari Dhe Amerikani
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbStyle.Tk  :: Argetim :: Barcaleta-
Kërce tek: