AlbStyle.Tk

By BeSi
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Lepuri Ne Farmaci

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeSi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 135
Join date : 21/04/2009
Age : 28
Location : Albania/Tropoje

MesazhTitulli: Lepuri Ne Farmaci   Thu Apr 23, 2009 11:02 pm

Kishte shkuar nje dit lepuri ne farmaci dhe kerkoi 1 laker,farmacisti ia ktheu:nuk kemi laker ktu.Te nesermen vajti perseri ne barnataore dhe e beri te njejten pyetje farmacisti i tha:mos eja me se ta kepus koken me sëpat.Diten e 3 lepuri shkoi ne barnatore dhe e pyeti farmacistin:a keni sëpat?farmacisti ia ktheu:nuk kemi.Ehh shum mir ma jep pra nje laker
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbStyle.Tk
 
Lepuri Ne Farmaci
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbStyle.Tk  :: Argetim :: Barcaleta-
Kërce tek: