AlbStyle.Tk

By BeSi
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Gjuetari Dhe Gruaja !

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeSi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 135
Join date : 21/04/2009
Age : 28
Location : Albania/Tropoje

MesazhTitulli: Gjuetari Dhe Gruaja !   Thu Apr 23, 2009 11:05 pm

Islami kthehet nga gjuetia me vone se zakonisht.e shoqa pasi e pa mire e mire e pyeti:-Lomo,ho more vrave gje sot apo jo?
-po mi shpirti po,-iu pergjigj Lomi.
ne kuzhine eshte-em pyeti prap gruaja.
jo mi gru jo .nuk eshte ne kuzhine por nr spital.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbStyle.Tk
 
Gjuetari Dhe Gruaja !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbStyle.Tk  :: Argetim :: Barcaleta-
Kërce tek: