AlbStyle.Tk

By BeSi
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Bomba Dhe I Semuri

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeSi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 135
Join date : 21/04/2009
Age : 28
Location : Albania/Tropoje

MesazhTitulli: Bomba Dhe I Semuri   Thu Apr 23, 2009 11:11 pm

Ne nje spital psikiatrik te gjithe te semuret benin si bombe bum-bum-bum.Njeri po rinte ne nje qoshe i qete jo si te tjeret.Papritur hyn doktori dhe e pa e tha:ky eshte ne rregull pse siken i thote te semurit?atehere i semuri ngrihet dhe shkon tek dera per te ikur po papritur bem dhe ai bum-bum.si e pate i thote doktori?e kisha me sahat pergjigjet i semuri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbStyle.Tk
 
Bomba Dhe I Semuri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbStyle.Tk  :: Argetim :: Barcaleta-
Kërce tek: