AlbStyle.Tk

By BeSi
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ishte Nje Djale!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeSi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 135
Join date : 21/04/2009
Age : 28
Location : Albania/Tropoje

MesazhTitulli: Ishte Nje Djale!   Thu Apr 23, 2009 11:11 pm

Ishte nje djal kishte bler nje biciklet dhe aty afer kishte vdekur dhe nje vajz e re dhe ketij djalit i vjedhin bicikleten dhe fillon te qaj kalon nje burr dhe e pyet per ate vajz a ishte e re ky djali kujton per bicikleten dhe i thot veq nje her i pata hypur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbStyle.Tk
 
Ishte Nje Djale!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbStyle.Tk  :: Argetim :: Barcaleta-
Kërce tek: