AlbStyle.Tk

By BeSi
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Djali Dhe Babai

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeSi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 135
Join date : 21/04/2009
Age : 28
Location : Albania/Tropoje

MesazhTitulli: Djali Dhe Babai   Thu Apr 23, 2009 11:12 pm

Ishte nje djale qe luante qdo dit bilardo dhe nje dit e byet babai si eshte ajo loja qe luan or bir dhe i thot djali eshte nje shkop dhe ca kokrra me ate shkopin fusim kokarrat mbrenda eeeeee i thot babai si kan ndryshuar lojrat ne kohen ton fusnin shkopin mbrenda dhe linin kokrrat jasht.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbStyle.Tk
 
Djali Dhe Babai
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbStyle.Tk  :: Argetim :: Barcaleta-
Kërce tek: