AlbStyle.Tk

By BeSi
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Zajmina Vajsari - (FaceBook.)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeSi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 135
Join date : 21/04/2009
Age : 28
Location : Albania/Tropoje

MesazhTitulli: Zajmina Vajsari - (FaceBook.)   Thu Apr 23, 2009 11:25 pm

(Jam munduar te ta them)
Sonte vendosa te jem vetem
sillem kot
beje kete nate nje nate tjeter
rri dhe mendoj
ndoshta mania qe kam facebook
nuk me leshon
vetem kerkesa qe vijne pa fund…
kerkojne…

Jam fiksuar ne nje ftese
eshte profili i nje eks
syte i kam ne fiksim
shoh foton e tij
emri nuk eshte i vertete
do ta ruaj si sekret
me vjen nje lajmerim
nje koment nga ai…

(REF:)
Jam munduar te ta them
une per ty gjithmone do jem
zemren time ti e ke
te dua me tha
dhe pse tani je nje superstar…
nje superstar…

Jam fiksuar ne nje ftese
eshte profili i nje eks
syte i kam ne fiksim
shoh foton e tij
emri nuk eshte i vertete
do ta ruaj si sekret
me vjen nje lajmerim
nje koment nga ai…

(REF:)
Jam munduar te ta them
une per ty gjithmone do jem
zemren time ti e ke
te dua me tha
dhe pse tani je nje superstar… (2xREFREN)
nje superstar…
nje superstar…
nje superstar…
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbStyle.Tk
 
Zajmina Vajsari - (FaceBook.)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbStyle.Tk  :: Argetim :: Tekste Kengesh-
Kërce tek: