AlbStyle.Tk

By BeSi
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Nora Istrefi Feat. Sinan Vasalliu - Pa Fat

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeSi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 135
Join date : 21/04/2009
Age : 28
Location : Albania/Tropoje

MesazhTitulli: Nora Istrefi Feat. Sinan Vasalliu - Pa Fat   Thu Apr 23, 2009 11:27 pm

SINANI:

Une dhe ti jemi takuar,
ne kohe dhe vend te gabuar,
sa u munduam te dy,
edhe malet i kishim shty.

NORA:

Nuk te ve faj,as ty,as vetes,
jane thjeshte grackat e jetes,
nuk i ben balle njeri,
nuk i bem balle,as une,as ti.

SINANI & NORA: (ref)

Pa fat,ishim ne jete dy udhetar,
nuk e gjetem yllin polar,
nuk e gjetem kepin e shpreses.

Pa fat,mbetem vetem dy udhetar,
pa albumin tone familjar
pa fotografin e marteses.

SINANI:

Une dhe ti jemi takuar,
ne kohe dhe vend te gabuar,
sa u munduam te dy,
edhe malet i kishim shty.

NORA:

Nuk te ve faj,as ty,as vetes,
jane thjeshte grackat e jetes,
nuk i ben balle njeri,
nuk i bem balle,as une,as ti.

SINANI & NORA: (ref)

Pa fat,ishim ne jete dy udhetar,
nuk e gjetem yllin polar,
nuk e gjetem kepin e shpreses.

Pa fat,mbetem vetem dy udhetar,
pa albumin tone familjar
pa fotografin e marteses.

SINANI & NORA: (ref)

Pa fat,ishim ne jete dy udhetar,
nuk e gjetem yllin polar,
nuk e gjetem kepin e shpreses.

Pa fat,mbetem vetem dy udhetar,
pa albumin tone familjar
pa fotografin e marteses.

paaaa faaat…
Pa fotografin e marteses…
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbStyle.Tk
 
Nora Istrefi Feat. Sinan Vasalliu - Pa Fat
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbStyle.Tk  :: Argetim :: Tekste Kengesh-
Kërce tek: