AlbStyle.Tk

By BeSi
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Tingulli 3nt -Feat- Soni - Me Merr..

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeSi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 135
Join date : 21/04/2009
Age : 28
Location : Albania/Tropoje

MesazhTitulli: Tingulli 3nt -Feat- Soni - Me Merr..   Thu Apr 23, 2009 11:29 pm

ooo ouuuu hoouu me merr me merrr me merrr

Tingulli 3nt:Po dokesh mir qe menon edhe qaq sam don
Shum mir po tingllon veshur mir viton
Mos lyp pi meje bejbi qa po menon
Spo du me telefon thuma live qe pom don Zemer a munesh me dal niher veq me mu Krejt qa kom ti thom krejt qa ki mi thu
Zemer un po thom kshtu nuk muj me lodh Thjesht po du me nxon per tmir per teton po Du o sa munesh me mu pershtat po du po du Se po du ma shum se per nje nat po du po du Me dal me ty po du met marr un ty po du veq Me ty mi qel kta kater sy

Soni: Sa i sigurt je qe mund te vij ,
Sa i sigurt je qe mundem te humb
Sa e sigurt jam qe je ti jee pse pres te me Japesh me shum
E di kush edhe me vjen te them mos me prit me
E di cfar mos vonoo dhe dil e me merr me merr

Reff:2#
Tngulli3nt: Zemer po ti them krejt nga e para Soni:Jam tjeter dhe vetem nga ti
Tingulli 3nt:Mir po dokesh anash permas e perpara
Soni:Me thuaj dua ta di
Tingulli 3nt:Po ti kqyri buzt edhe fustanin me lara
Soni:Veten e gjeta tek ti
Tingulli 3nt:Cdo nat po bojm gara ti perpas un perpara
Soni: Ndaj me merr me merr

Tingulli 3nt:Gjithmon po menoj qe kemi nje Problem un, ti shoqja jote edhe shoki jem
Keq, mir e verteta o rren deshtem a nuk Deshtem po menojm per ni sen,
Besom pa ty mdoket qyteti that,
Besom kam qef met pa cdo nat ,
Besom qa po flas po du ti mi pas te qart
Po du me pershpejtu sa ma pak mi zgat Zemer qashtu bon gjithqka meter xeher
Pom turbullon sa her pot sho en sheher Fillimisht po shihemi veq un me ty Perfundimisht besom gjithqka mir ka mu kry

Soni: Sa i sigurt je qe mund te vij ,
Sa i sigurt je qe mundem te humb
Sa e sigurt jam qe je ti jee pse pres te me Japesh me shum
E di kush edhe me vjen te them mos me prit me
E di cfar mos vonoo dhe dil e me merr me merr

Reff:1#

Tngulli3nt: Zemer po ti them krejt nga e para,
Mir po dokesh anash permas e perpara 2#

Po ti kqyri buzt edhe fustanin me lara,
Cdo nat po bojm gara un permas ti perpara 2#

Soni:Me merr me merr aaaaaaaaaaa

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbStyle.Tk
 
Tingulli 3nt -Feat- Soni - Me Merr..
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbStyle.Tk  :: Argetim :: Tekste Kengesh-
Kërce tek: