AlbStyle.Tk

By BeSi
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Orinda Huta -Dhe- Albania - Tradhetia..

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeSi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 135
Join date : 21/04/2009
Age : 28
Location : Albania/Tropoje

MesazhTitulli: Orinda Huta -Dhe- Albania - Tradhetia..   Thu Apr 23, 2009 11:30 pm

Ti po thua dikush me pa,
Nuk te duken bla bla bla,
tjeret flasin ti beson,
tjeret qeshin ti dyshon,
une e di qe s*jam shejntor,
sepse shume kam pas ne dore,
nuk kam kohe per ironi,
sh sh shume mire e di,
ti me thua jo shume shpejt,
ti me thua jo per shpejt,
ti beson se kam ndryshuar,
ti me shan se kam harruar,
se sa vlen per mua ti,
se qfar je per mua ti,
se qfar thuhet nuk e di,
mos beso si nje femij,

Refreni
_Dikush me tha,
Tjetren e pa,
Une mbi lekur te ndjej por s*dua
s*dua te shoh,
_Mos i beso beso beso beso
ti me trego,
_Mos i beso beso beso beso
ti me trego,
Eshte hera par,
dikush e pa,
Une mbi lekur te ndjej por s*dua,
s*dua te shoh,
_Mos i beso beso beso beso
ti me trego,
:

Mos i beso beso beso beso
ti me trego.

Dikush e pa ne krahet e tu se si e puthje ti,
Te tjeret pan ne krahet e tu se si buzeqeshje ti,
Ajo besim me nuk ka,
Ajo per mua nuk ka,
se qdo premtim qe ti me dhe do mbesi bla bla bla bla,
Ti do qe une te shkel mbi veten dhe te t*fal ty,
ti do nje rast e te betoj por ti vetem me thua,
zemer skam faj me thuaj te t*fal
nuk ka nuk ka nuk ka aha nuk ka

Refreni

Se si me flinin donim qeshnim luanim te dy zemer,
se si me fjalte mi besoje heshtje qaje zemer,
tani me paskan pare,
nje tjeter paskam marre,
si njerzit duan te flasin ty kjo te paska vrare,
ku iku i gjithe besimi

:

pergjigjjejne e pres nga ti
nuk ka jo tjeter per mua
_per mua ishe besim,
mos bej prrall une mundem kur te fal,
ti mbetesh shpirti im dhe vetem zoti zoti na ndan.

Refreni x 2

Mos i beso beso beso beso x 4
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbStyle.Tk
 
Orinda Huta -Dhe- Albania - Tradhetia..
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbStyle.Tk  :: Argetim :: Tekste Kengesh-
Kërce tek: