AlbStyle.Tk

By BeSi
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Fortesa Hoti - Me Syte e Mbyllur

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeSi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 135
Join date : 21/04/2009
Age : 28
Location : Albania/Tropoje

MesazhTitulli: Fortesa Hoti - Me Syte e Mbyllur   Thu Apr 23, 2009 11:37 pm

Sa shume te mendova ty
gjethet rane dhe vjeshta po pushtonte.
Endesha rruges pa kthim
per te ty, jo hapi s’me ndalte

Endrrat kisha marre me vete
te mi digjte dielli yt
me syte mbyllur nen nje puthje
ishim ne, s’ishte vegim

Ref:
Vetem ti sot jeton brenda meje
ti pushton pa meshire shpirtin tim
jo asgje ne kete bote genjeshtare
s’do t’ja vlente jo pa ty

(jo pa ty)

Zemra ime te kerkon
kur ti s’je prane saj e s’te degjon
ti nga lart zbret si nje diell
me remben ne gjirin tend te nxeht

Endrrat kisha marre me vete
te mi digjte dielli yt
me syte mbyllur nen nje puthje
ishim ne, s’ishte vegim

Ref:
Vetem ti sot jeton brenda meje
ti pushton pa meshire shpirtin tim
jo asgje ne kete bote genjeshtare
s’do t’ja vlente jo pa ty

Bridge:
Jo asnjehere s’do mundem jo
qe larg prej teje te qendroj…

(Guitar Solo)

Ref:
Vetem ti sot jeton brenda meje
ti pushton pa meshire shpirtin tim
jo asgje ne kete bote genjeshtare
s’do t’ja vlente jo pa ty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbStyle.Tk
 
Fortesa Hoti - Me Syte e Mbyllur
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbStyle.Tk  :: Argetim :: Tekste Kengesh-
Kërce tek: