AlbStyle.Tk

By BeSi
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Dafina Zeqiri - Adios

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeSi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 135
Join date : 21/04/2009
Age : 28
Location : Albania/Tropoje

MesazhTitulli: Dafina Zeqiri - Adios   Thu Apr 23, 2009 11:41 pm

Dhoma e fjetjes pa ajros
E ti lakuriq po flen
Dhe era në banes
Parfim tfemnave po vjen
dy gota në tavolinë
e ti vishnje nuk pin
NumraT e ri në telefon
E kto bikini tmiaT sjonRef:
Honey VeT E Lype
Adios
Honey VeT e Lype
Adios
Honey VeT e Lype
Adiooos..!!
Hej Papi
It’s Over(2x)Shejat në qaf kush ti la
Mos më thuaj që se din
Unaza jote eshte në toke
Kmisha jote plot karmin
Era dhomes i vjen tim
Ti cigare nuk pin
NumraT e ri në telefon
E kto bikini tmiaT sjonRef:
Honey VeT E Lype
Adios
Honey VeT e Lype
Adios
Honey VeT e Lype
Adios..!!
Hej Papi
It’s Over(2x)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbStyle.Tk
 
Dafina Zeqiri - Adios
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbStyle.Tk  :: Argetim :: Tekste Kengesh-
Kërce tek: