AlbStyle.Tk

By BeSi
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Chaos In Order - Nese Do..

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeSi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 135
Join date : 21/04/2009
Age : 28
Location : Albania/Tropoje

MesazhTitulli: Chaos In Order - Nese Do..   Thu Apr 23, 2009 11:42 pm

Koha kalon dhe qendroj ne vend jep buzeqeshje qe te gjithe i cmend shkon ne shkolle gjithmone me pertese jeta jote eshte porsi majonez.
sheh ate qe e kishe fiksim , ben ti qesh ne fytyre ske grim me ty tallet dhe kupa u mbush i shkon afer dhe ja rrase me grusht.
nese do dicka qe se ke pasur kurre duhet te besh dicka qe nuk e ke bere kurre jeta te ofron miliona mundesi gold star e frikshme eshte te jesh thjeshte ti.
ai nevrikoset dhe afer te vjen - u cmende te thote por ty nuk ta ndjen ndaj shkon perpara po papritur rreshket si te iku mendja nuk e di as vete , cohesh ne kembe te gjithe qeshin pas ben te kthesh koken dhe futesh ne klase profesori i fizikes me koken si veze forca e rendeses i ka ardhe me vonese .
nese do dicka qe se ke pasur kurre duhet te besh dicka qe nuk e ke bere kurre jeta te ofron miliona mundesi gols star e frikshme eshte te jesh thjeshte ti.
ngritje ulje ka kushdo, por ti je ndryshe mos harro.
zilja bie pushimi fillon hipi siper bankes me kufje ne dore jo per gje por nuk ke me as bateri si nuk te buzeqesh fati e shkreta ti .
nese do dicka qe see ke pasur kurre duhet te besh dicka qe nuk e ke berre kurre jeta te ofron miliona mundesi gold star e frikshme eshte te jesh thjesht ti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbStyle.Tk
 
Chaos In Order - Nese Do..
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbStyle.Tk  :: Argetim :: Tekste Kengesh-
Kërce tek: