AlbStyle.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AlbStyle.Tk

By BeSi
 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Telefoni MOBIL..Me i Madh Ne BOTE ! (Vezhgoni)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeSi
Admin
BeSi


Numri i postimeve : 135
Join date : 21/04/2009
Age : 34
Location : Albania/Tropoje

Telefoni MOBIL..Me i Madh Ne BOTE ! (Vezhgoni) Empty
MesazhTitulli: Telefoni MOBIL..Me i Madh Ne BOTE ! (Vezhgoni)   Telefoni MOBIL..Me i Madh Ne BOTE ! (Vezhgoni) EmptyThu Apr 23, 2009 11:52 pm

Telefoni Samsung Messenger është një telefon gjigant i bërë më dorë, për të cilin është ngarkuar kompania Cricket për ta bërë të tillë, që të mund të thyejë rekordin e telefonit më të madh mobil në botë, duke hyrë në librin e Ginisit.

Dhe jo vetëm aq, kjo statujë e madhe e cila gjendet në Çikago, përfaqëson një telefon mobil shumë funksional i cili është në gjendje ta realizojë thirrje (normalisht përmes mikrofonit), të dërgojë SMS porosi dhe gjëra të tjera të zakonshme për një telefon.

Madje edhe displeji i këtij telefoni është funksional.

Megjithatë, Samsung Messenger përveç funksioneve bazike të cilat i përmban, ai do ti argëtojë shumë turistët si telefoni mobil më i madhi në botë, deri tani. / ms / foto: ms /
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://wWw.AlbStyle.Tk
 
Telefoni MOBIL..Me i Madh Ne BOTE ! (Vezhgoni)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbStyle.Tk  :: Argetim :: Lajmet Online-
Kërce tek: