AlbStyle.Tk

By BeSi
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Free Domain %Linux .Tk

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeSi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 135
Join date : 21/04/2009
Age : 28
Location : Albania/Tropoje

MesazhTitulli: Free Domain %Linux .Tk   Fri Apr 24, 2009 12:04 am

Nëse Bëni 50 Postime Në Forumin Tonë MrBeSi.Tk, Ju Do Të Fitoni Falas Një Forum 5 GB Memoria Dhe Me Link .Tk .
Në Qoftë Se I Plotësoni Këto Të Dhëna Kontaktoni Adminin Tonë Në E-mail : MrBeSi@Hotmail.It Flisni Me Adminin Dhe Ai Do T'ju Krijoje Forumin Tuaj Sipas Te Dhënave Që Do I Jepni .

!!!KUJDES!!! Ne Nuk Mbajme Pergjegjesi Se C'Fare Ndodh Me Vone .. : per shembull : Keni Fituar Website Dhe Nuk Dini Ta Modifikoni Per Kete Ne Nuk Mund Te Mbajme Pergjegjesi ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbStyle.Tk
 
Free Domain %Linux .Tk
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbStyle.Tk  :: Argetim :: Sherbime Falas-
Kërce tek: