AlbStyle.Tk

By BeSi
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Google Editor

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeSi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 135
Join date : 21/04/2009
Age : 28
Location : Albania/Tropoje

MesazhTitulli: Google Editor   Fri Apr 24, 2009 12:26 am

Hyni Ne Adresen www.google.com Dhe Shkruani Kete Kodin Aty Ku Vihet Linku Dhe Pastaj Google Do Te Modifikohet Si Te luani Ju . Shpresoj Se E Keni Kuptuar . Ky Esht Kodi :


javascript:document.body.contentEditable ='true'; document.designMode='on'; void 0Kujdes !!!! Ky Funksion Nuk Mund Te Salvohet.......
lol! Besoj Se Do Ju Pelqeje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbStyle.Tk
 
Google Editor
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbStyle.Tk  :: Argetim :: Arkiva :: Hacking-
Kërce tek: