AlbStyle.Tk

By BeSi
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Lepuri Dhe Ariu

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeSi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 135
Join date : 21/04/2009
Age : 28
Location : Albania/Tropoje

MesazhTitulli: Lepuri Dhe Ariu   Thu Apr 23, 2009 10:54 pm

Ariu kishte hapur nje byrektore dhe aty vjen lepuri e uron per byrektoren dhe i thot po i ke 100-qind byrek???ariu i deshperuar i pergjigjet jo,lepuri iken te nesermen vjen perseri o ari i ke 100-qind byrek ariu perseri thoj jo….diten tjeter ariu pergaditi 100-byrek dhe vjen lepuri perseri o ari i ke 100-qind byrek po ja pret ariu po pse i ke ber mor burr se nuk te shiten 100-qind byrek.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbStyle.Tk
 
Lepuri Dhe Ariu
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbStyle.Tk  :: Argetim :: Barcaleta-
Kërce tek: