AlbStyle.Tk

By BeSi
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Shqipetari,Italiani Dhe Anglezi !

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeSi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 135
Join date : 21/04/2009
Age : 28
Location : Albania/Tropoje

MesazhTitulli: Shqipetari,Italiani Dhe Anglezi !   Thu Apr 23, 2009 10:56 pm

Na ishin njehere shqiptari,italiani dhe anglezi me nje aeroplan.aroplani u perplas dhe shqiptari ishte i 1 qe u mbajt te peme i 2 italiani dhe i 3 anglezi.meqenese shqiptari nuk po i mbante dot i tha:une do te kendoj nje kenge dhe ju ne fund do duartrokisni.”ka bo nona bakllava bakllava ka bo nona bakllava bakllava dhe anglezi ,italiani duartrokiten dhe rane.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbStyle.Tk
 
Shqipetari,Italiani Dhe Anglezi !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbStyle.Tk  :: Argetim :: Barcaleta-
Kërce tek: