AlbStyle.Tk

By BeSi
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Poezi - Naten Neper Shi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeSi
Admin
avatar

Numri i postimeve : 135
Join date : 21/04/2009
Age : 28
Location : Albania/Tropoje

MesazhTitulli: Poezi - Naten Neper Shi   Thu Apr 23, 2009 10:47 pm

Neper shi u njohem
Neper shi u ndame
Lotuan syte e mi dhe qielli po qan
Shi bie sot dhe un po te pres
Mjafton vec te te shoh me mua le te mos jesh..
Shiu midis nesh mbetet si kujtim
Sa her qe bie shi,qan dhe shpirti im
Dhe kenget me shi mi pelqen ti degjoj
I degjon dhe ti,dhe kjo me mjafton
E di qe me do,por se di pse u ndame
Sa her qe ne rruge takohemi ti koken kthen menjane
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbStyle.Tk
 
Poezi - Naten Neper Shi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbStyle.Tk  :: Argetim :: Poezi-
Kërce tek: